POZ

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

W Podstawowej Opiece Zdrowotnej przyjęta jest zasada wolnego wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej środowiskowo-rodzinnej. Wybór należy do Państwa! Wszystkie formalności załatwiamy szybko i na miejscu. Informacje związane z wyborem lekarza i pielęgniarki udzielamy telefonicznie pod numerem telefonu: 94 318-83-99 lub 94 318-82-71
Celem działania naszej placówki jest zapewnienie Pacjentom profesjonalnej opieki medycznej dla podopiecznych jak i osób nie zadeklarowanych, a potrzebujących udzielania pilnej pomocy medycznej.

 

OPIEKA ŚRODOWISKOWA

Zakres opieki pielęgniarskiej i położniczej w środowisku uwzględnia świadczenia realizowane z zakresu promocji zdrowia, świadczeń diagnostycznych, terapeutycznych, pielęgnacyjnych oraz rehabilitacji.

 

PRACOWNIA DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

Punkt pobrań czynny codziennie od godziny 08:00 do 09:00 Odbiór wyników wykonanych badań w rejestracji w godzinach 14:00-18:00 Pacjenci ze skierowaniem na badania pilne ”CITO” przyjmowani są o każdej porze w godzinach pracy laboratorium a wyniki mogą odebrać w ciągu godziny od przyjęcia materiału do badania.Pracownia wykonuje badania z zakresu:- hematologii,- biochemii,- koagulogii,- analityki ogólnej,- immunochemii. Badania są nieodpłatne dla pacjentów posiadających skierowanie od lekarzy POZ ZOZ Polanów oraz odpłatnie dla wszystkich zainteresowanych.

 

PRACOWNIA DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ i USG

Pracownia jest wyposażona w doskonałej jakości sprzęt diagnostyczny zakupiony ze środków Unii Europejskiej i wykonuję następujące badania: Urazowe zdjęcia układu kostnego(kończyny dolne i górne) wykonywane codziennie w godzinach pracy Poradni Chirurgicznej .

 

GABINET ZABIEGOWY i PUNKT SZCZEPIEŃ

Gabinet Zabiegowy czynny jest codziennie od godziny 08:00 do godziny 18:00 Pielęgniarki z Gabinetu Zabiegowego wykonują również badania elektrokardiograficzne (EKG)W nagłych przypadkach badania EKG wykonywane są w każdej chwili. Punkt Szczepień czynny jest codziennie od godziny 11:00 do godziny 12:00 a raz w tygodniu od godziny 15:00 do 16:00.